Najczęściej kupowane

Strój kąpielowy San Marino...

Cena 189,90 zł
Niezwykle elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy z kolekcji San Marino. Połączenie dwóch materiałów: klasycznej lycry i delikatnej siateczki, pobudzi wyobraźnię. Strój kąpielowy posiada usztywnione miseczki oraz profilowane wkładki push up, które zbierają i podnoszą biust. Regulowane ramiączka można odpiąć i zawiązać na szyi.

Strój kąpielowy Martinica...

Cena 229,99 zł
Kolekcja MARTINICA zachwyca połączeniem intensywnych, klarownych barw. Żywiołowe kolory nie odwracają jednak uwagi od tego, co najważniejsze – czyli od zmysłowych, kobiecych kształtów. Kuszące, jednak nie wyzywające dwuczęściowe stroje kąpielowe uwodzą misternymi zdobieniami, a zgrabne kostiumy jednoczęściowe podkreślają talię i nogi właścicielki.

Strój kąpielowy Glamour S600NV

Cena 199,90 zł
W kolekcji GLAMOUR udało się połączyć zgoła przeciwne bieguny. Z jednej strony czerń i złoto symbolizujące tajemniczość, głębię, ale i luksus. Z drugiej nieco sportowy fason, który sprawia, że bogactwo, które reprezentują kostiumy GLAMOUR, nie jest tylko bogactwem formy. To bogactwo możliwości, piękno i funkcjonalność w jednym. Kolekcja przeznaczona jest dla kobiet przepełnionych ambicją, lecz...

Strój kąpielowy Monaco...

Cena 219,90 zł
Kolekcja MONACO to fuzja figlarnych wykończeń i nietuzinkowych akcentów. Jednoczęściowy, czarny strój z wstawkami z prześwitującej siateczki zaskakuje wytwornością. Doskonale poczują się w nim zwłaszcza panie o silnym, zdecydowanym charakterze.