Lista produktów marki Self Collection

Jedne z najlepszych strojów kąpielowych na świecie!


Strój kąpielowy Princessa... Strój kąpielowy Princessa...
  • Obniżka

Strój kąpielowy Princessa...

Cena podstawowa 199,99 zł -30% Cena 139,99 zł
Dziewczęca delikatność zmieszana z kobiecą pewnością siebie? Dokładnie tak! Motywem przewodnim kolekcji PRINCESSA są figlarne groszki emanujące niewinnością, jednak zestawienie ich z uwodzicielskimi krojami i zmysłowymi wykończeniami daje niezwykły, trudny do zdefiniowania efekt. Kolekcję PRINCESSA pokochają zarówno zwolenniczki klasycznej elegancji, jak i miłośniczki stylu pin-up.
Strój kąpielowy Mauritius... Strój kąpielowy Mauritius...
  • Obniżka

Strój kąpielowy Mauritius...

Cena podstawowa 259,99 zł -30% Cena 181,99 zł
Kolekcja  MAURITIUS  urzeka niezwykle oryginalnymi i modnymi fasonami kostiumów kąpielowych. Duża gama modeli w bardzo kobiecej letniej kolorystyce niweluje wszelkie bariery wiekowe i przypomina o beztroskich chwilach relaksu. Zawsze będziesz czuła się wyjątkowo i komfortowo w kostiumie z tej kolekcji. Ten model to idealna propozycja dla wszystkich kobiet będących wielbicielkami strojów...
Strój kąpielowy Martinica...
  • Obniżka

Strój kąpielowy Martinica...

Cena podstawowa 229,99 zł -50% Cena 115,00 zł
Kolekcja MARTINICA zachwyca połączeniem intensywnych, klarownych barw. Żywiołowe kolory nie odwracają jednak uwagi od tego, co najważniejsze – czyli od zmysłowych, kobiecych kształtów. Kuszące, jednak nie wyzywające dwuczęściowe stroje kąpielowe uwodzą misternymi zdobieniami, a zgrabne kostiumy jednoczęściowe podkreślają talię i nogi właścicielki.